- Fotofestiwal 2012 - http://www.fotofestiwal.com/2012 -

KSIĘGARNIA BOOKOFF

Przerwy w oglądaniu wystaw warto spędzić w księgarni Bookoff, która podczas Fotofestiwalu otwiera swój oddział w Centrum Festiwalowym.

Bookoff funkcjonuje od 2008 roku jako specjalistyczna księgarnia internetowa obsługująca rynek sztuki, fotografii, designu i architektury. Jej ofertę uzupełniają najbardziej interesujące wydawnictwa międzynarodowe, takie jak: Aperture, AVA Publishing, Bulfinch, Focal Press, Laurence King Publishing, Loft Publications, Magnum Photos, Pepin Press, Phaidon, powerHouse Books, Random House, Rockport, Rotovision, Scalo Publishers, Schirmer/Mosel, Steidl, Taschen, Te neues, Thames & Hudson oraz wiele innych.

Celem księgarni artystycznej Bookoff jest udostępnienie albumów fotograficznych i rzadkich książek artystycznych, często całkowicie niedostępnych na polskim rynku. Jeśli w ofercie księgarni poszukiwana książka nie występuje, prowadzący oferują jej sprowadzenie. Dotyczy to także książek rzadkich, o wyczerpanym nakładzie, jak i albumów kolekcjonerskich.

Z aktualną ofertą można zapoznać się na stronie www.bookoff.pl [1]. Dla wszystkich gości festiwalu albumy i książki dostępne będą w jednej z przestrzeni Willi Grohmana, w sąsiedztwie czytelni [2].


Article printed from Fotofestiwal 2012: http://www.fotofestiwal.com/2012

URL to article: http://www.fotofestiwal.com/2012/informacje-praktyczne/ksiegarnia-bookoff/

URLs in this post:

[1] www.bookoff.pl: http://www.bookoff.pl/

[2] czytelni: http://www.fotofestiwal.com/2012/program/blok-wydarzenia-towarzyszace/czytelnia/

Copyright © 2012 Fotofestiwal 2012. All rights reserved.