- Fotofestiwal 2013 - http://www.fotofestiwal.com/2013 -

Impreza otwarcia Fotofestiwalu

DATA: 06.06.2013
MIEJSCE: Klub Wytwórnia, ul. Łąkowa 29
BILETY: Dla posiadaczy karnetu oraz identyfikatora Fotofestiwalu – wstęp na obie imprezy bezpłatny. 10 zł z kartą klubu Wytwórnia, 15 zł bez karty.

21:00 pokaz slajdów finalistów Grand Prix Fotofestiwal 2013 [1]
22:00 koncert zespołu Plastic [2]


Program Grand Prix to indywidualne prezentacje wyselekcjonowane spośród projektów zgłaszanych przez fotografów. W tym roku na konkurs nadeszło ponad 500 zgłoszeń. Ośmiu jurorów wybrało ośmiu finalistów – wśród nich jednego zwycięzcę. Obrady tradycyjnie były burzliwe, a wybór najtrudniejszy w dziejach Grand Prix, nie tylko z powodu ilości prac, ale także wyjątkowo wysokiego i wyrównanego poziomu. Prezentujemy fotografie, które zainteresują niepokornych odbiorców kultury, pytających o społeczeństwo, przyszłość, historię i siebie samych oraz o to, co powstaje na styku tych zagadnień. W ramach pokazów slajdów zaprezentowanych zostanie 8 finałowych projektów.

Pokaz slajdów przygotowany został przez AMAN IMAN TEAM.

Plastic
tworzą Agnieszka Burcan (wokal, instrumenty klawiszowe, programowanie, Absolwentka Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w sekcji kompozycji i aranżacji oraz wokalu Akademii Muzycznej w Katowicach) i Paweł Radziszewski (gitara, bas, programowanie). To zespół i duet producencki. Występują live w kilkuosobowym składzie. Grają z pozytywnym, energetycznym przesłaniem.