CzekFunk, Dj Mono i Matyz

DATA: 7.06.2014, godz. 22.30
MIEJSCE: Niebostan, ul. Piotrkowska 17
BILETY: wstęp dla gości Fotofestiwalu za darmo (za okazaniem karnetu bądź identyfikatora)

Podwórkowo-funkowe szaleństwo czas zacząć! Zapraszamy na czeską noc tańca z udziałem Mono i Matyza (Different Beats). Zapewnimy groove i swag, ogródek piwny i kilka innych extra atrakcji. Szykujcie dobre taneczne buty na CzekFunk!


DJ Mono
Jako jeden ze 100 najlepszych DJ-ów w Polsce (magazyn Laif) od 18 lat angażuje się w polską scenę muzyki klubowej. Prezentował w swojej karierze prawie każdy jej gatunek, łącznie z discopolo. Obecnie, muzycznie nie zamyka się w jednym nurcie, cały czas kombinuje, miesza konwencje, tempa i gatunki. Nie lubi nudnych przejść, mdłych setów i dentysty. Grywa w całej Polsce od morza do Tatr na imprezach klubowych, filmowych, sportowych czy wystawowych. Zagrał na setkach imprez gdzie supportował m.in. DubFx, Freestylers, Dub Pistols, Andy C, Hype, Hardfloor, Dark Globe, Josh Wink, Urszulę Dudziak, Drummatic Twins czy DJ Zinca, BSE, Noisia, Pendulum, Baron.

DJ Matyz
Matyz od ponad 10 lat promuje połamane dźwięki, łącząc breakbeat, garage, future jungle czy getto funk w dynamiczne i porywające publikę sety. Jest otwarty na nowe basowe brzmienia, ale lubi czasem odgrzebać ze swojej kolekcji jakieś klasyczne numery.