Portret z fragmentów

Dziś każdy z nas posiada mnóstwo swoich fotografii, zapraszamy do stworzenia wyjątkowych portretów podczas warsztatu “Portret z fragmentów”.
Zajęcia fotograficzne wokół tworzenia portretów fotograficznych – uwrażliwiają na szczegóły, ćwiczą skupienie i uważność. Do udziału w zajęciach zapraszamy duety – kolegów/koleżanki, rodzeństwo, dzieci z opiekunami. Po zakończeniu zajęć uczestnicy i uczestniczki otrzymają swoje wyjątkowe portrety.

Robimy Warsztaty
Jesteśmy nieformalnym kolektywem animatorek/animatorów kultury. Czerpiemy z różnorodnych metod i technik edukacji pozaformalnej i animacji kultury. Posiadamy różnorodne wykształcenie/doświadczenia zawodowe – naszą grupę tworzą filozofki, artystka sztuk wizualnych, etnografka i filmowiec/fotograf – każdy z nas posiadam min. 7 letnie doświadczenie pracy w edukacji pozaformalnej, tworzymy programy edukacyjne, prowadzimy zajęcia dla różnorodnych grup – dzieci, młodzieży i dorosłych. Wierzymy, że każdy może odkrywać w sobie radość z tworzenia – wspieramy ten proces.  Staramy się łączyć odpowiedzialność za rozwój odbiorców z frajdą jaką daje nam praca warsztatowa.